VÍTEJTE VE SVĚTĚ SLADKÝCH NEŘESTÍ

Vítám Vás na stránkách Dezerterie.cz. Od roku 2010 jsme tu pro Vás byli pod značkou Ňamky Dezerterie. Po dvanácti letech se jen zkrátilo jméno. Více se ovšem nezměnilo. Maximálně jsme o něco znalejší, mladší a krásnější, jak už to tak bývá, že:) 

 

Specializujeme na výrobu netradičních dortů, cupcakes, cookies a cake pops - Happy Pops, které mají svůj vlastní eshop HappyPops.cz. Jsme tady pro ty z Vás, kteří se nebojí popustit uzdu své fantazie a zadat nám zakázku, která ohromí blízké, přátele či obchodní partnery. Naše dorty jsou tak dobré, jak dobré je Vaše zadání. Nebojte se a vymýšlejte si. Vaše představy u nás zhmotníte nejlépe!

Jmenuji se Monika Pelešková a jsem ta, která s Vámi bude komunikovat od začátku až do konce. Jsem to také já, komu Váš dort nebo jiná zakázka projde rukami od začátku až do konce. A dokonce i mě, s nějvětší pravděpodobností, uvidíte při předání dortu.

Připravuji Vám návrhy a následně se snažím zhmotnit to, co jsem si nadrobila. Druhý nezbytný člen, bez kterého by tyto fantastické dorty nemohly vzniknout je Ludvík. Stará se o potřebné konstrukce k dortům a zajišťuje technické a ekonomické zázemí. 

Podívejte se na vybrané ukázky a v případě zájmu o výrobu dortu nebo jiných dobrot, nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se!